Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soustřední 31.8.2017-3.9.2017

9. 8. 2017
Vážení přátelé krasobruslení,
 
prázdniny se přehouply do druhé poloviny a to znamená, že se přiblížilo plánované soustředění na konci prázdnin v Domažlicích. Původně bylo plánováno rozdělit soustředění na 2 poloviny, 2 dny v Plzni a 2 dny v Domažlicích. Z finančních důvodů proběhnou všechny 4 dny na ZS v Domažlicích. V příloze najdete časový harmonogram soustředění.
 
Celé soustředění bude probíhat ve stylu “příměstského tábora”, tedy ráno děti předáme trenérům a odpoledne si je vyzvedneme. U nejmenších dětí je z citových důvodů přítomnost rodiče samozřejmě možná. Trenéři budou mít děti celý den pod dohledem a budou se o ně starat, např. pomůžou s oblékáním, obouváním, zavazováním bruslí, odvedou děti na oběd, dohlédnou na pitný režim apod. V tomto směru prosím poučte své děti, kdo je bude mít na starosti a koho se musí zeptat, pokud někam potřebují odejít (na wc, umýt, napít, ...) a že NESMÍ opustit budovu zimního stadionu bez dovolení svého trenéra !
 
Pro děti i trenéry je zajištěn na každý den oběd (hlavní jídlo a pití) v restauraci na ZS. Po celý den budou mít děti k dispozici na pití šťávu (do kelímků nebo do lahve z domova).
 
Co budou potřebovat z domova ? To samé, co na tréninky, oblečení na led i na suchou přípravu ( podle počasí i na ven – botasky, kecky – ne pantofle nebo sandály). Karimatku na cvičení na zemi, švihadlo a točítko (kdo má). K tomu 2 svačiny ( na dopoledne a odpoledne).
 
Cena : 1800Kč / 4 dny.  Při účasti 1-3 dny 500Kč/den. Platba v hotovosti na začátku soustředění ve čtvrtek ráno po předání dětí.
 
Soustředění je vhodné pro všechny členy našeho oddílu bez ohledu na výkonnost. Pokud budou mít zájem i děti, které v minulé sezoně absolvovaly brusličku, vytvoříme skupinu i pro ně.
 
Přihlášení : přihlášení dopředu je nutné !!! Kdo nebude přihlášen a přijde, bude bez oběda ( obědy se objednávají předem na celé soustředění – v průběhu už nepůjde dělat mnoho změn).
Děti přihlašujte odpovědí na tento email na moji adresu : andrlik.jan@gmail.com nebo telefonicky : 606887754 jen do neděle 13.8. ( potom budu někde u vody na dovolené).